Gülbahar Mah. Yenidere Sk. No29 D4 - Şişli / İSTANBUL 0538 446 78 44


Beykoz boya ustası

Beykoz boya ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Usta ekibimiz tarafından ekonomik fiyata; boya, badana, sıva ve inşaat tadilat hizmetini en kaliteli ve güvenilir şekilde vermeye özen gösteriyoruz. Usta ekibimiz yıllardan beri tecrübe kazanmasıyla beraber işimizi titizlikle ve profesyonelce yapmak için bu yolda ilerleme kaydediyoruz. Boya, badana, inşaat hizmetleri için aklınıza takılan her türlü soru ve görüşleriniz için 7/24 demeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Beykoz boya ustası tarafından hizmet alabilmek için bizleri aramanızı ve aynı gün gelip evinizi 1 gün içerisinde bitirmek için buradayız. 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bazı firmalar işlerini baştan savma yaptığından; müşterilerimizin korkulu rüyası olduğundan dolayı boya badana işlerini yaptırmak istedikleri zamanlarda bir tedirgin olurlar. Artık bu gibi tedirginlikleri ortadan kaldırmanın vakti geldiğini düşünüyoruz. Günlerce süren boya badana işlerinden sıkıldığınızı ve bu işlerin bir an önce bitmesini istediğiniz zamanlarda bizimle iletişime geçmeniz sizler için en doğru karar olacaktır. 

Çünkü bizi aradığınızda usta ekibimiz tarafından işi bir gün içerisinde bitirip; evinizi tekrardan sizlere teslim etmek üzere günümüzü sonlandırıyoruz. Kulağa hoş fakat imkânsız gibi görünse de Beykoz boya ustası için bu durum imkânsız olmaktan çıkmış bulunuyor. Bizler siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine önem veririz. Bizleri tercih ettiğinize pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz. 

İşlerimizi Titizlikle Yaparken Nelere Dikkat Ederiz?

Üç beş kuruşa evinizi daha uyguna boyatmak için güvenilir olmayan, piyasada ederi olmayan firmalar ile iş yapmanız elbette ki doğru değil. İşini bilinçsizce yapan acemi firmalardan uzak durmanızda fayda vardır. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına Beykoz boya ustası ile iletişim haline geçebilirsiniz. İşlerimizi yaparken dikkat ettiğimiz durumlar; 

  • Boya badana işine başlamadan önce eviniz eşyalı olduğu zamanlarda; bir odaya toplar ya da bir arada toplarız.
  • Bu toplamanın ardından en iyi şekilde üzerini örtmeye özen gösteriyoruz.
  • Boya badana esnasında yerler kirlenmesin diye yerler kaplanır.
  • Eviniz parkeli ise mutlaka üzerini örtüp, süpürgelikleri maskeleme bantlarıyla bantlarız.
  • Duvarlarınızda çivi izleri varsa boya badana işlemlerinden önce kapatılır.
  • Duvarlarındaki hasarlar onarılmadan boyama işlemlerine başlamayız. 
  • Daha iyi bir görünüm için tavanlara iki kat tavan boyaması yapılır.

Aynı şekilde duvarlara da iki kat boya yapılır. Boyama işlemleri bittikten sonra bize teslim ettiğiniz evi eski haline getirmeden işimizi bitirmeyiz. Yerlere sermiş olduğumuz poşetleri ve bantları sökerek toplarız.  Eşyalı olan evinizi eski haline getirerek, eşyalarınızı yerine yerleştiririz. Yeni evinizde rahat ve huzurlu oturabilmek adına sizlere teslim ederek günümüzü sonlandırırız.

Beykoz boya ustası, Beykoz ev boyası, Beykoz dekorasyon, Beykoz ev boyama, Beykoz boyacıları, Beykoz boya ustası, Beykoz boyacı, ile ilgili arayışlarınız için https://www.havvadekorasyon.com parmaklarınızın ucunda ve size bir tık kadar yakın.

Kategoriler: Dekorasyon
Etiketler: , , , , ,


Formu doldurup gönderin.

  Havva Dekorasyon mutfak tadilatı, banyo tadilatı, ev tadilatı, işyeri tadilatı gibi tüm işleriniz için size bir telefon kadar yakındır.
Tasarım: Web Tasarım Merkezi