Gülbahar Mah. Yenidere Sk. No29 D4 - Şişli / İSTANBUL 0538 446 78 44


Eyüp Dekorasyon firmaları

Eyüp Dekorasyon firmaları arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Teknolojinin ilerlemesi ile beraber  her sektör, her alan kendi içinde farklı uzmanlık alanlarına giderek uzmanlaşma başlıyor. İş de o alanlardan bir tanesi de dekorasyon alanıdır. Günümüzde kendi içinde aşağıda yer alan bilgilerden de görülebileceği gibi çok önemli alt başlıklara ayrılan, alanında uzman kişilerin yaptığı, farklı bir bilgi deneyim ve disiplin gerektiren bir olgu haline gelmiştir. 

Nitekim ülkemizin her yerinde de bu alanda çalışan firmalar vardır. iş de İstanbul İli Eyüp ilçesinde de bu alanda irili ufaklı firma vardır. Lakin Eyüp dekorasyon firmaları içinde firmamız en ön sıralarda geliyor. Tamamen profesyonel bir yaklaşım ile kurumsal çizgisinden ödün vermeden uzman, eğitimli ve deneyimli kadrosu ile hizmet veriyor.

Firmamızın Verdiği Başlıca Hizmetler

Eyüp dekorasyon firmaları içinde üstte de ifade ettiğimiz gibi öne çıkan bir firma olarak firmamızın verdiği hizmetlerden bahsetmek gerekir ise şu bilgilere yer verilebilir. Firmamız iki ana alanda hizmet veriyor. Bunlardan ilki boya badana işleridir. Bu alanda dünyada yaşanan gelişmeler takip edilerek size özel çözümler sunulur. Binaya ve sizlerin sağlığına zarar vermeyen boyalar ile evler ve işyerleri boyanır. Bir diğer hizmetimiz tadilattır.  Ev, ofis komple olan anahtar teslim tadilatlar olduğu gibi, banyo tuvalet gibi bölüm tadilatları da müşteri istemine bağlı olarak yapılır.

Firmamızın Çalışma Şekli ve Fiyatlarımız

Firmamız başta Eyüp olmak üzere tüm yakın mıntıkada hizmet veren bir kuruluştur. Şimdi Eyüp dekorasyon firmaları içinde çok özel olan firmamızın çalışma şekli hakkında bilgi vermek gerekir ise şunlar söylenebilir.

Sizlerden gelen talep üzerine adresinize gelerek detaylı olarak bir fizibilite çalışması yapılır. Neyin nasıl yapılacağına karar verilir. Maliyetler belirlenerek size bir teklif sunulur. Bunun akabinde sizler mutabık olunduktan sonra belirlenen gün ve saatte adresinize gelerek ilgili dekorasyon hizmeti yapılır.

Fiyatlarımız ise son derece uygundur. Verilen hizmetin türüne ve yapılan işte kullanılan malzemeye göre rakamlarımız değişiklik arz eder. Ödeme noktasında ise peşin, hesaba havale, kredi kartı ile ödeme gibi değişik ödeme seçenekleri müşterilerimize sunulur. Siz de kendiniz için en uygun olanı seçerek ödeme yapabilirsiniz.

Eyüp Dekorasyon firmaları, Eyüp Dekorasyon firmaları, Eyüp boya badana, Eyüp Anahtar Teslim Tadilat, Eyüp boya ustası, Eyüp komple tadilat, Eyüp Dekorasyon, ile ilgili arayışlarınız için https://www.havvadekorasyon.com parmaklarınızın ucunda ve size bir tık kadar yakın.

Kategoriler: Dekorasyon
Etiketler: , , , , ,


Formu doldurup gönderin.

  Havva Dekorasyon mutfak tadilatı, banyo tadilatı, ev tadilatı, işyeri tadilatı gibi tüm işleriniz için size bir telefon kadar yakındır.
Tasarım: Web Tasarım Merkezi