Gülbahar Mah. Yenidere Sk. No29 D4 - Şişli / İSTANBUL 0531 220 21 74


Güngören dekorasyon firmaları

Güngören dekorasyon firmaları arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Evinizin ya da ofisinizin tam da hayalinizdeki tasarıma dönüştüğünü hayal edin ve bu hayalin sadece bir telefon kadar uzağınızda olduğunu düşünün. Güngören dekorasyon firmaları sayesinde hem hayaliniz gerçeğe dönüşüyor hem de kusursuz bir tasarımla mekanınızın atmosferini baştan aşağıya değişiyor.

Mekanlardaki Değişimlere Hayran Kalın

Tasarlamak istediğiniz alan her neresi olursa olsun Güngören dekorasyon firmaları aracılığıyla kısa zamanda baş döndüren bir değişime ev sahipliği yapabilirsiniz. Tarzınız ister kasaba ister modern ister spor isterseniz de klasik olsun her türlü taleplerinize en etkin çözümleri sunuyoruz. 

Tadilat ya da dekorasyonun yenileneceği alanla ilgili aklınızda yer edinen fikirlerden yola çıkarak yerinde ön keşif yapıyoruz. Bu keşif hem maliyet hem tadilat süreci hem de mekânı doğru ve etkili kullanmak açısından detaylı bir rapor sunuyor. Bu raporun ışığında çizilen proje ışığında dekorasyon ve diğer işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz işlemler tamamen bitmeden anahtarı teslimi yapmıyor, sadece bir değişiklik durumu söz konusu olduğunda ivedilikle yerine getirdikten sonra teslim sağlıyoruz.

Neden Firmamızdan Hizmet Almalısınız

Çünkü mekânda yapılacak işlem yalnızca badana bile olsa rengi, rengin atmosferle ve eşyalarla uyumu da çok önemlidir. Ayrıca bir markada görülen renk diğer bir markada farklı olabiliyor. Bu yüzden firmamız işleme başlamadan önce renk kartelasından beğendiğiniz rengi duvarda deniyor. 

Denemenin ardından onayınız ile işleme başlanıyor. Tamamen müşteri memnuniyetine odaklanan firmamız ekibi tüm işlemleri sizin beğeninize gerçekleştirerek anahtar teslim anına dek tüm ayrıntıları kontrol ettikten sonra hazır halde sizlere sunuyor.

Tadilat ve Dekorasyonun Maliyeti

Güngören dekorasyon firmaları mekânda araştırma ve keşif yapmadan kesinlikle bir fiyatlandırma sunmuyorlar. Çünkü mekânda istenilen dekorasyon ya da tadilat belli olsa da gözle görülemeyen ek maliyetler ortaya çıkabiliyor. 

Ortamdaki nem durumu varsa küf ya da tesisatla ilgili bir durum söz konusu ise düzeltilmeden işleme başlanması, hem etkin sonuç vermeyecek hem de ileride daha büyük maliyetlere yol açacaktır. Bununla birlikte mekânın büyüklüğü, kullanılacak ekipman ve ne kadar zamanda teslim edileceği gibi hususlar da maliyeti değiştiren faktörler arasında yer alıyor.

Güngören dekorasyon firmaları, Güngören anahtar teslim tadilat, Güngören anahtar teslim tadilat firması, Güngören boya badana, Güngören tadilat, Güngören tadilat firması, Güngören dekorasyon firmaları, Güngören dekorasyon, ile ilgili arayışlarınız için https://www.havvadekorasyon.com parmaklarınızın ucunda ve size bir tık kadar yakın.

Kategoriler: Dekorasyon
Etiketler: , , , , , ,


Formu doldurup gönderin.

  Havva Dekorasyon mutfak tadilatı, banyo tadilatı, ev tadilatı, işyeri tadilatı gibi tüm işleriniz için size bir telefon kadar yakındır.
Tasarım: Web Tasarım Merkezi