Gülbahar Mah. Yenidere Sk. No29 D4 - Şişli / İSTANBUL 0538 446 78 44


Küçükçekmece Anahtar Teslim Tadilat

Küçükçekmece Anahtar Teslim Tadilat arıyorsanız doğru adrestesiniz.

İstanbul Avrupa yakasında Küçükçekmece anahtar teslim tadilat olarak hizmet veren firmamız, uzun yıllardan beri hem var olan geniş müşteri portföyü hem de üstün memnuniyeti sayesinde, sürekli yenilen müşteri sayısı ile her türlü tadilat isteklerinize en etkin çözüm yollarını sunmaya devam ediyor.

Anahtar Teslim Tadilat Nedir?

Anahtar teslim tadilat, tadilat yapılacak yerin eşyalı ya da eşyasız fark etmeksizin tüm tadilat işlemlerinin tamamlanmasının ardından, alanın müşteriye hazır bir şekilde teslim edilmesidir. Küçükçekmece anahtar teslim tadilat olarak bu anlamda müşteriyle birebir görüşüldükten sonra isteklerinin ve yapılacaklarının karara bağlanılmasının ardından ön keşif gerçekleştiriyoruz.

Bu keşif hem maliyet hem de ne kadar sürede işin tamamlanacağı hakkında bilgi sunuyor. Ayrıca gözle görülemeyen su tesisatı sorunları, elektrik tesisatı ile ilgili sorunlar, nem ya da küf gibi sorunları da keşif sırasında belirlenmesi ile birlikte anahtar teslim tadilat için gereken işlemlerin listesi çıkarılarak müşteriye bilgi verilmesine de olanak sunuyor.

Sunulan Tadilat Hizmetleri Nelerdir?

Küçükçekmece anahtar teslim tadilat firmamız badana, sıva, banyo ve mutfak tadilatı, su ve elektrik tesisatı döşemesi, çatı onarımı ya da aktarımı işlemlerini ayrı ayrı yerlere gidilmesine gerek kalmadan tek bir yerden yapılmasını sağlıyor.

Kullandığımız tüm malzemeler, hem en dayanaklı hem en güvenilir hem de uzun ömürlü olarak seçiliyor. Ayrıca işlemleri uygulayacak ekibimiz de uzun yıllardan beri deneyimli ve uzman kişilerdir dolayısıyla tadilat sırasında oluşabilecek bir sorunda ya da ustanın gördüğü herhangi bir sıkıntılı durumda anında müdahale edebilmesi sonrasında oluşacak ek bir maliyetin de önüne geçiyor.

Bunların dışında dekorasyon anlamında da hizmet veriyoruz. Tadilatın yanı sıra mobilyaların doğru konumlanması, var olan alanın daha büyük görünmesi ya da daha verimli kullanılması gibi farklı fikirleri de hayata geçirebiliyoruz.

Tadilat Yaptırmanın Maliyeti Nedir?

Anahtar teslim tadilat, sadece bölgesel tadilat, sıva, badana, su tesisatı gibi sıralayabileceğimiz işlemlerde yapılacak işleme, kullanılan malzemenin miktarına ve tadilat süresine göre maliyetler değişkenlik gösterebiliyor. Yapılacak işlemler öncesinde gerçekleştirdiğimiz keşifte tüm maliyeti müşterilerimize ileterek karar vermelerine olanak sunuyoruz.

Küçükçekmece Anahtar Teslim Tadilat, Küçükçekmece komple tadilat, Küçükçekmece Anahtar Teslim Tadilat firması, Küçükçekmece Anahtar Teslim Tadilat Hizmeti, Küçükçekmece Anahtar Teslim Tadilat, Küçükçekmece dekorasyon, ile ilgili arayışlarınız için https://www.havvadekorasyon.com parmaklarınızın ucunda ve size bir tık kadar yakın.

Kategoriler: Dekorasyon
Etiketler: , , , ,


Formu doldurup gönderin.

  Havva Dekorasyon mutfak tadilatı, banyo tadilatı, ev tadilatı, işyeri tadilatı gibi tüm işleriniz için size bir telefon kadar yakındır.
Tasarım: Web Tasarım Merkezi