Gülbahar Mah. Yenidere Sk. No29 D4 - Şişli / İSTANBUL 0538 446 78 44


Sancaktepe anahtar teslim tadilat

Sancaktepe anahtar teslim tadilat arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Sancaktepe anahtar teslim tadilat firmamız, İstanbul içinde her semtte hizmet vermeyi sürdürüyor. Uzun yıllardan beri edindiğimiz tecrübe ve sürekli olarak müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerle kendimizi geliştirerek, en iyi hizmeti sunmayı kendimize görev ve misyon edinmeyi sürdürüyoruz.

Anahtar Teslim Tadilat Süreci

Sancaktepe anahtar teslim tadilat firmamız, müşteriden gelen talep doğrultusunda tadilatın yapılacağı alana giderek, tadilat için gerekli alanları tespit eder. Bu keşfe ek olarak müşterinin değiştirmek ya da yeniletmek istediği bölgeler yazılı olarak hazırlandıktan sonra fiyat ve süre hakkında ayrıntılı bir bilgi sunulur. Yapılan görüşmede müşterinin istediği renk, desen ya da özel tasarım ürünler de mutlaka yazılır. Mutfak ve banyo tadilatlarında çizilecek projenin ardından son değişiklikler konuşularak en son hali sunulur ve işlemlere başlanır.

Boya, badana işlemlerinde ise renk kartelasından seçilen renk küçük bir alana uygulandıktan sonra alınan onayla birlikte boya işlemi gerçekleştirilir. Bunun yapılması oldukça önemlidir çünkü kimi zaman markalarda istenilen renk ile kutudan çıkan renk aynı olmayabiliyor. Bu anlamda deneme yapmadan kesinlikle işleme başlamıyoruz.

Tadilat Hizmetlerimizde Neler Var

Sancaktepe anahtar teslim tadilat firmamız tadilat yapılacak alan ofis, ev ya da lokanta fark etmeksizin her alanda hizmet veriyor. Komple boya, anahtar teslim tadilat, banyo ya da mutfak tadilatı, su tesisatı, bina dışı kaplama ya da boya, elektrik tesisatı, çatı onarımı ve aktarımı gibi her tadilat işlemini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca dekorasyon değişim taleplerinde de uzman ve etkin çözümler sunarak mekan için en yeni ve kalıcı çözümleri sunarak şıklık ve farklılık katıyoruz.

Neden Firmamızı Tercih Edersiniz?

Firmamız bünyesinde görev alan tüm ekip arkadaşlarımız hem bizimle uzun yıllardan beri görev alan hem de alanlarında uzmanlaşmış kişilerden oluşuyor. Böylelikle her türlü sorun, soru,  öneri ya da taleplerinizde anında çözüm sunabiliyorlar. Ayrıca tadilat sırasında kullandığımız tüm ekipmanları en yüksek kaliteli, en dayanıklı ve uzun ömürlü olanların arasından seçerek kullanıyoruz. Bu sayede uzun yıllar boyunca hiç yıpranmadan ve eskimeden aynı görüntüyle kullanım olanağını bulabiliyorsunuz.

Sancaktepe anahtar teslim tadilat, Sancaktepe anahtar teslim tadilat firması, Sancaktepe boya badana, Sancaktepe tadilat, Sancaktepe anahtar teslim tadilat, Sancaktepe boya ustası, ile ilgili arayışlarınız için https://www.havvadekorasyon.com parmaklarınızın ucunda ve size bir tık kadar yakın.

Kategoriler: Dekorasyon
Etiketler: , , , ,


Formu doldurup gönderin.

  Havva Dekorasyon mutfak tadilatı, banyo tadilatı, ev tadilatı, işyeri tadilatı gibi tüm işleriniz için size bir telefon kadar yakındır.
Tasarım: Web Tasarım Merkezi