Gülbahar Mah. Yenidere Sk. No29 D4 - Şişli / İSTANBUL 0538 446 78 44


Sultanbeyli Anahtar teslim tadilat

Sultanbeyli Anahtar teslim tadilat arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Yoğun ve stresli geçen bir günün ardından dinlene bileceğimiz ve kaliteli zaman geçirebileceğimiz tek yer evimizdir. Yoğun kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde evler yıpranmakta ve tadilata ihtiyaç duyar. Firma olarak ferah ve şık mekânların oluşmasına imkân sunarak evlerinize gerekli olan sihirli dokunuşlar yapmaktayız. Yapmış olduğumuz tadilat işlemlerinde kullandığımız bütün malzemeler 1. Sınıf olup uzun yıllar kullanıma uygun yapıya sahiptir. Yaşam alanlarının ferah olması insan psikolojisi üzerinde de olumlu etki yapmaktadır. Sultanbeyli anahtar teslim tadilat hizmeti veren firmamız iç mimari tecrübesi ile ev ve işyerlerinizin tadilat işlemlerini yapmaktadır.

Tadilat Hizmet İçeriklerimiz

Ev veya iş yerinizin durumuna bağlı olarak tadilat ve bakım ihtiyaçları farklılık göstermektedir. Yapılacak olan tadilat içeriği keşif sonucunda belirlenmektedir. Alanında uzmanlaşmış onlarca ekiple hizmet sunan firmamız yapmış olduğu tüm işlemlere Garanti vermektedir. Sultanbeyli anahtar teslim tadilat hizmetlerimiz içerisinde sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, alçıpan duvar ve tavan işleri, boya badana uygulamaları, gergi tavan, bölme duvarların yıkımı ve yapımı seramik uygulamaları yer almaktadır. 

Ayrıca 3D tasarım projeleri, mutfak banyo dolabı yüklük ve yatak odası dolabı gibi uygulamalar, duşakabin mutfak dekorasyonu göre paket içeriklerimiz de ihtiyaca göre değişkenlik göstermektedir. Bayanların evlerde en fazla zaman geçirdikleri mekânların başında gelen mutfaklar yapmış olduğumuz uygulamalar sayesinde daha ferah ve daha kullanışlı hale gelmektedir. Mutfakta ihtiyaç duyabileceğiniz tüm alanlar özenle oluşturularak kullanımınıza sunulmaktadır. 

Tadilat Fiyatları

Sultanbeyli anahtar teslim tadilat hizmetlerimiz paket içeriğine göre farklılık göstermektedir. Yapmış olduğumuz bütün uygulamalar 1. Sınıf işçilik 1. Sınıf malzeme kullanılarak yapılmaktadır. Tadilat ücretlerimiz yapılacak olan işlemler ayrı ayrı hesaplanarak belirlenmektedir. Mutfak yenileme, zemin uygulamaları, banyo ve WC yenilenmesi, mobilya uygulamaları, iç kapı değişimi gibi hizmetlere göre fiyatlarda değişkenlik gösterir. Ayrıca evinizin metrekare olarak büyüklüğü fiyatlar üzerinde doğrudan etki etmektedir. 

Yapmış olduğumuz tüm uygulamalar birbiriyle uyumlu ve estetik duracak şekilde planlamalar yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz sözleşme ile sunulacak hizmet içerikleri ayrıntılı olarak belirtilmektedir.  Ayrıca fiyatlar hizmet öncesinde belirlenerek bilgilerinize sunulmaktadır. Sizler de bütçenize uygun tadilat işlemlerini yaptırmak isterseniz iletişim numaralarımızı kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Anahtar teslim tadilat, Sultanbeyli Anahtar teslim tadilat, Sultanbeyli komple tadilat, Sultanbeyli tadilat, Sultanbeyli dekorasyon firmaları, Sultanbeyli dekorasyon, ile ilgili arayışlarınız için https://www.havvadekorasyon.com parmaklarınızın ucunda ve size bir tık kadar yakın.

Kategoriler: Dekorasyon
Etiketler: , , , ,


Formu doldurup gönderin.

  Havva Dekorasyon mutfak tadilatı, banyo tadilatı, ev tadilatı, işyeri tadilatı gibi tüm işleriniz için size bir telefon kadar yakındır.
Tasarım: Web Tasarım Merkezi