Gülbahar Mah. Yenidere Sk. No29 D4 - Şişli / İSTANBUL 0538 446 78 44


Sultangazi anahtar teslim tadilat

Sultangazi anahtar teslim tadilat arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Sultangazi anahtar teslim tadilat olarak adından günden güne söz ettirmeyi başaran firmamız her mekâna özgü tasarımları müşterilerinin beklentileriyle birebir örtüşecek şekilde hem tasarlıyor hem de hayata geçiriyor. Bunun yanı sıra aldığı geri dönüşler ve en son gelişmeleri takip ederek farklı kitlelere özgü yenilikçi tasarımlara da imza atıyor.

Anahtar Teslim Tadilatı Nasıl Yapıyoruz?

Sultangazi anahtar teslim tadilat firmamız bize ulaşan her müşteriyle birebir ilgilenerek beklentisini ve isteklerini tam olarak analiz eder. Sonrasında hem mekanla ilgili aldığı bilgiler hem de mekânın yerinde görülmesiyle birlikte bir tasarım ve gereksinimlerin belirleneceği süreç başlar. Burada mekânın renk seçimi, fayans deseni, yapılacak ise banyo ya da mutfağın dolaplarının şekli ve rengi gibi unsurlar tek tek belirlenir. Mekânda yapılacak keşif sürecinin de ardından tadilat işlemleri başlar.,

Yepyeni Mekanınızın Tadını Çıkarmaya Hazır olun

Sultangazi anahtar teslim tadilat firmamız bünyesinde, tüm tadilat işlemleriniz kendimiz yapıyoruz. Firmamıza tadilat işlemleriniz için geldiğiniz ilk andan itibaren yeniliğin adımları da atılmaya başlanıyor.  Mekânda yapılacak değişim badana, boya, dekorasyon, tadilat, sıfırdan yeni bir ev tasarlama, bina dışı boyama, çatı aktarımı ya da talep ettiğiniz farklı bir işleme göre değişime başlıyoruz. 

Hem görev alan ustalarımız hem de dilediğiniz an erişim sağlayabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek değiştirmek istediğiniz ya da fikrinizin değiştiği konular hakkında görüşerek sonradan değişim de yapabilirsiniz.

Anahtar teslim tadilat öncesinde mekânda yapılan değişiklikler gözden geçirilerek son kontrolleri gerçekleştirilir. Süreç olarak yaşanabilecek gecikmelerin önüne geçmek adına bu kontrollerin ara ara yapılması da söz konusudur.

Değişimlerin Fiyatlandırılması

Bu tadilat süreci mekândan mekâna ve yapılacak tasarıma göre değişkenlik gösterebilir. Ayrıca ön görülemeyen sıkıntıların da tadilata dahil edilmesi gerektiğinden sürenin ne olacağı ve maliyetin ne olacağı tam bir keşiften sonra iletiliyor.

Bununla birlikte tadilat için farklı firmalarla tek tek işlem yaptırmak yerine tek bir kanaldan tüm işlemlerinizi yaptırmak hem daha ekonomik hem daha zahmetsiz hem de zaman açısından oldukça tasarruf etmenize olanak sağlayacaktır.

Sultangazi anahtar teslim tadilat, Sultangazi boya ustası, Sultangazi dekorasyon, Sultangazi Dekorasyon firmaları, Sultangazi boya, Sultangazi boya badana, Sultangazi anahtar teslim tadilat, Sultangazi anahtar teslim tadilat firması, ile ilgili arayışlarınız için https://www.havvadekorasyon.com parmaklarınızın ucunda ve size bir tık kadar yakın.

Kategoriler: Dekorasyon
Etiketler: , , , , , ,


Formu doldurup gönderin.

  Havva Dekorasyon mutfak tadilatı, banyo tadilatı, ev tadilatı, işyeri tadilatı gibi tüm işleriniz için size bir telefon kadar yakındır.
Tasarım: Web Tasarım Merkezi